Contact

Contact Magic Myg SRL







Mereu aproape

In cei peste 15 ani de experienta am dobandit toate cunostintele necesare pentru a putea fi cat mai aproape de dorintele clientilor nostri, asfel incat colaborarea noastra sa fie o experienta benefica si totodata placuta pentru toata lumea.


Sediul Magic Myg MG

Adresa: Bd. Dimitrie Pompeiu nr. 5D, Bucuresti - Sector 2

Telefon: + 40 21 233.22.02 / +40 21 233.20.19

Email: office@magicgroup.ro


Programul Nostru

Luni - Vineri 8.00 - 16.30

Sambata - Inchis

Duminica - Inchis

Relatii Clienti

  • Tel: + 40 21 233.22.02 / +40 21 233.20.19
  • Fax: +40 21 233.11.25
  • E-mail: office@magicgroup.ro

Persoana de contact

  • Rodica Ploesteanu
  • Tel: +40 756.162.220
  • E-mail: rodica@magicgroup.ro

Director Comercial

Viorica Iordan:

  • Tel: +40 741.029.015
  • E-mail: viorica@magicgroup.ro

Director General

Gigi Ciupitu:

  • Tel: +40 757 013 100
  • Email: ciupitugigi@gmail.com

Departament Vanzari

Daniela Baluna:

  • Tel: +40 748.119.772
  • E-mail: daniela@magicgroup.ro

Rodica Ploesteanu:

  • Tel: +40 756.162.220
  • E-mail: rodica@magicgroup.ro

Oana Serban:

  • Tel: +40 741.217.624
  • E-mail: oana@magicgroup.ro

Director Economic

Constanta Botezatu:

  • Tel: +40 747.110.048
  • E-mail: constanta_botezatu@magicgroup.ro

Agenti Vanzari

  • Matei Tiberiu: +40 757.013.101
  • Marius Bratescu: +40 757.013.110

Departament Importuri

Mircea Ilie:

  • Tel: +40 741.217.632
  • E-mail: mircea@magicgroup.ro

Departament Contabilitate

Anca Stefan:

  • Tel: +40 747.112.267
  • E-mail: anca_stefan@magicgroup.ro